• Vstop v 2024 s prenovljeno celostno grafično podobo

Univerza v Ljubljani je v leto 2024 vstopila s prenovljeno celostno grafično podobo. Ta vključuje nove logotipe vseh članic in podrobna navodila uporabe v digitalnem okolju, na tiskovinah, protokolarnih darilih in slavnostnih listinah.

Podoba ohranja in hkrati modernizira nekaj prvotnih gradnikov vizualne identitete, in sicer slikovni znak deželnega dvorca, rdečo barvo in črkovni zapis, ki simbolizirajo sodobno univerzo s tradicijo. Uvajanje elementov nove celostne grafične podobe, ki se spreminja po 22 letih, se bo postopoma izvajalo v naslednjih tednih, predvidoma do marca, prehodno obdobje pa bo uradno trajalo do konca leta 2025.

Nov logotip FRI:

Na družbenih omrežijih (Facebook, Instagram, Youtube) nas odslej najdete s profilno sliko:

Za uporabo nove celostne grafične podobe na FRI se obrnite na skrbnika, in sicer na Službo za komuniciranje (sk@fri.uni-lj.si).