• Ustanovna seja Strateškega sveta FRI

Na ustanovni seji Strateškega sveta FRI so se 5. aprila srečali člani Strateškega sveta in predstavniki vodstva FRI.

Strateški svet FRI je imenoval dekan FRI in deluje kot posvetovalno telo dekana. Neodvisen zunanji pogled in strokovno utemeljeni predlogi so zelo pomembni za doseganje vizije fakultete, ki želi biti med vodilnimi na svojem področju v srednji in jugovzhodni Evropi ter prispevati k razvoju okolja, v katerem deluje.

Člani sveta so izkušeni in uveljavljeni strokovnjaki iz različnih dejavnosti: prof. dr. Horst Bischoff, mag. Boris Novak, Robert Trnovec, dr. Mark Pleško in dr. Jana Babnik – Gomišček. S svojimi izkušnjami in predlogi bodo pripomogli k boljšim in bolje utemeljenim odločitvam za nadaljnji razvoj fakultete.

Na ustanovni seji je vodstvo FRI članom Strateškega sveta na kratko predstavilo vsa področja delovanja fakultete, osnovne usmeritve in svoja pričakovanja glede delovanja Sveta. Člani strateškega sveta so se dogovorili o nadaljnjem delu in že na ustanovni seji podali nekaj predlogov za učinkovitejše delo fakultete.