• Srečanje projekta GETM3

Fakulteta za računalništvo in informatiko je 18. septembra organizirala srečanje GETM3. To je bilo že 11. srečanje v sklopu mednarodnega, interdisciplinarnega raziskovalnega in inovacijskega projekta MSCA-RISE, ki ga financira Horizon 2020.

Srečanja četrtletno organizirajo akademski partnerji po vsem svetu, da povežejo mednarodne in domače raziskovalce z industrijskimi partnerji in olajšajo izmenjavo znanja. 11. srečanje, ki sta ga skupaj organizirale Ekonomska fakulteta in Fakulteta za računalništvo in informatiko, se je osredotočalo na rezultate, povezane z orodji delodajalcev za ravnanje z mladimi podjetniškimi talenti, inovacijami učnih načrtov na področju poučevanja podjetništva v visokem šolstvu, študijami primerov in priročnikom za raziskovalce.

Več o projektu je na voljo na spletni strani.