• Informativni dan za magistrski študij

Vse dodiplomske študente in študentke, ki nameravate nadaljevati študij na drugi stopnji, vabimo na informativni dan, ki bo v četrtek, 16. maja 2019, ob 16.00 v predavalnici 1 na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL. Na informativnem dnevu boste dobili vse informacije o študiju na drugi stopnji, seznanili vas bomo tudi o možnostih štipendiranja ter vpisnimi pogoji in postopki.

Predstavili vam bomo magistrske študijske programe Fakultete za računalništvo in informatiko ter interdisciplinarne programe in smeri, pri katerih fakulteta sodeluje:​

Rok za oddajo prijave za vpis je 31. avgusta 2019, vendar pozor, vpisali se boste lahko le, če boste opravili vse študijske obveznosti na I. stopnji do 16. septembra 2019. Več o postopkih vpisa bomo predstavili na informativnem dnevu.

Podrobnejši opisi drugostopenjskih študijskih programov so na voljo v predstavitveni brošuri Izzivamo prihodnost.

Za več informacij glede vpisa in študijskih programov lahko kontaktirate Študentski referat preko elektronske pošte ​ali telefona (+386 1 479 8123).