• Informativni dan programa Kognitivna znanost
Napovedi

Vabljeni na informativni dan skupnega interdisciplinarnega študijskega programa druge stopnje Kognitivna znanost

V uvodu bo na kratko predstavljena kognitivna znanost – interdisciplinarno raziskovanje duševnosti, ki združuje nevroznanost, psihologijo, jezikoslovje, filozofijo in umetno inteligenco. Glavni del predstavitve pa bo namenjen skupnemu interdisciplinarnemu programu druge stopnje Kognitivna znanost, ki se izvaja v okviru Medicinske fakultete, Filozofske fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko ter Pedagoške fakultete in je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na štirih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem in področjem kognitivne znanosti.

Informativni dan bo 11. 6. 2019 ob 15.00 v veliki predavalnici na Vegovi 4 v prostorih Pedagoške fakultete UL (vhod z dvorišča za stavbo).

Poleg skupnega informativnega dneva, bosta izvedena še dva, v sklopu informativnih dni Pedagoške fakultete UL:
- 20. 6. 2019 ob 16.00, Pedagoška fakulteta UL, Kardeljeva ploščad 16
- 5. 7. 2019 ob 16.00, Pedagoška fakulteta UL, Kardeljeva ploščad 16