• Video: Podoktorsko raziskovanje na KAUST v Saudovi Arabiji

Doc. dr. Ciril Bohak, ki ga študenti poznajo kot dolgoletnega asistenta s FRI, je trenutno podoktorski raziskovalec na King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) v Saudovi Arabiji, kjer je vključen v raziskovalno skupino za nanovizualizacijo.

Vabljeni k ogledu kratkega videa, v katerem Ciril predstavi univerzo KAUST, življenje v kampusu v Saudovi Arabiji ter raziskovalno delo, ki ga tam opravlja.

>

Za tiste, ki vas bi vas zanimala izkušnja študija oz. raziskovanja na KAUST, imajo razpisane raziskovalne prakse za obdobje 3-6 mesecev. Na posebnem dogodku, ki bo prek Zoom-a v sredo, 9. junija 2021, ob 15. uri, bomo magistrskim in doktorskih študentom predstavili možnosti opravljanja raziskovalne prakse s področja računalništva.

Na dogodek se prijavite prek POVEZAVE. Vabljeni!