• Razpis za vpis na dvojni študijski program s Kyungpook National University
Objave

FRI razpisuje vpis na dvojni študijski program s s Kyungpook National University (KNU) iz Južne Koreje na univerzitetnem programu Računalništvo in informatika. Študenti lahko izbirajo izmed programom Elektrotehnike ali Računalništva.

Na dvojni program se lahko prijavijo študenti, ki so vpisani v 2. letnik univerzitetnega programa Računalništvo in informatika ter se bodo v naslednjem študijskem letu vpisali v 3. letnik. Na dodiplomskem študiju morajo doseči povprečje ocen najmanj 8.

Rok za prijavo je 26. marec, več informacij pa je na voljo v razpisu in spletni učilnici. Vprašanja lahko pošljete na email international.office@fri.uni-lj.si.

Vabimo vas tudi na dogodek, ki bo v sredo, 20. marca, ob 10. uri v avli fakultete na katerem se boste bolje spoznali z univerzo KNU in življenjem v Južni Koreji. Poklepetali boste lahko s študenti KNU, ki so vpisani na dvojni program na FRI, doktorskim študentom KNU ter našim profesorjem, ki je izvajal poletno šolo v Južni Koreji.