• Programi kandidatov za rektorja Univerze v Ljubljani

V skladu s Sklepom o začetku postopka za izvolitev rektorja Univerze v Ljubljani za mandatno obdobje 2021–2025 so lahko senati članic Univerze v Ljubljani do četrtka, 25. februarja 2021, Volilni komisiji Univerze v Ljubljani posredovali obrazložene predloge kandidatov za rektorja. V skladu s predpisanim načinom je prispelo pet predlogov za štiri kandidate.

Kandidati za rektorja UL:

Javna predstavitev kandidatov

Javne predstavitve vseh štirih kandidatov so potekale v več terminih, za zaposlene in študente FRI je bila predvidena udeležba na predstavitvi v petek, 26. marca 2021, ob 16. uri.

Posnetki predstavitev so na voljo na POVEZAVI.

Volitve

Volitve rektorja bodo potekale v torek, 13. aprila 2021, s pomočjo sistema za e-volitve SimplyVoting. Napotki za volitve so objavljeni v novici Volitve rektorja UL.

Več o volitvah na spletni strani Univerze v Ljubljani.