• Povežimo se na novi platformi Alumni UL

Univerza v Ljubljani je v sodelovanju z vsemi fakultetami in akademijami članicami ustanovila mrežo klubov alumnov članic Univerze v Ljubljani pod skupnim imenom Alumni UL ter vzpostavila nov krovni portal Alumni UL, katerega namen je krepitev odnosov in sodelovanja med vsemi diplomanti Univerze v Ljubljani, obenem pa omogoča zasebno komunikacijo v okviru posameznih klubov oziroma skupin.

Fakulteta za računalništvo in informatiko vabi vse svoje diplomante in diplomantke, magistre in magistrice tre doktorje in doktorice znanosti, da se pridružite novi platformi, saj bomo odslej komunikacijo s strani fakultete (objave novic, najave dogodkov idr.) vodili predvsem preko skupine UL FRI na tej platformi.

Več o lansiranju spletnega portala Alumni UL preberite v novici na spletni strani UL.

Razširite si krog poznanstev in se pridružite kolegom na novem spletnem portalu Alumni UL.

Skupaj bomo še močnejši!

Prijavite se na https://alumniul.online/.