• Poletna šola FRI 2019

Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani (UL FRI) v sodelovanju s Pedagoško fakulteto Univerze v Ljubljani (UL PeF) in s projektom Središče karierne orientacije zahod (SKOZ), ki ga koordinira Gimnazija Vič, v času poletnih šolskih počitnic, od 1. 7. do 12. 7. 2019 izvaja enotedenske delavnice. Te so namenjene osnovnošolcem, srednješolcem in študentom, ki želijo izpopolniti in nadgraditi svoje znanje s področja računalništva, informatike in razvoja aplikacij.

Kot vsa leta poprej, vas čaka pestra izbira delavnic, veliko zabave in nepozabne počitnice.

Prijave so odprte od ponedeljka, 1. aprila 2019, od 10. ure, in bodo odprte do ponedeljka, 8. aprila 2019, do 10. ure.

Prednost bodo imeli tisti, ki še niso imeli možnosti udeležbe na Poletni šoli FRI in so se prijavili na delavnico, ki je glede na starost namenjena njim, ter nagrajenci državnih tekmovanj, ki so prejeli kupone za udeležbo. V primeru, da bo več takšnih, ki bodo ustrezali tem omejitvam, bo o sprejetju odločil žreb.Če bodo mesta še na voljo, se bodo prijave ponovno odprle v petek, 12. aprila, in bodo odprte do petka, 19. aprila. Izbor za prosta mesta bo izveden enako kot v prvem prijavnem roku. Po 17. aprilu bodo prijave možne le še na delavnice s prostimi mesti in bodo odprte do zapolnitve vseh mest.

Podrobne informacije o Poletni šoli FRI so dostopne na spletni strani.