• Odprte prijave za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo UL 2018
Objave

Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator letos ponovno organizirata Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani. Lani je nagrado za naj inovacijo prejel projekt Interaktivna regulacija oblike zazidave, pri katerem so sodelovali tudi zaposleni in študenti FRI.

Nagrada je spodbuda za študente in zaposlene na Univerzi v Ljubljani, da s svojimi inovacijami vstopijo na trg in idejo komercializirajo. V aprilu bo rektor Univerze v Ljubljani prvemu od treh superfinalistov podelil nagrado v višini tri tisoč evrov, drugemu dva tisoč evrov in tretjemu tisoč evrov. Vsi trije superfinalisti bodo sprejeti še v članstvo LUI in bili še dodatno podprti.

Več informacij o razpisu je na spletni strani Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja.