• Izbirni izpit za vpis na magistrske študijske programe
Objave

Obveščamo vas, da bo izbirni izpit za vpis na magistrske študijske programe UL FRI potekal v petek, 13. septembra 2024, ob 16. uri, v prostorih Fakultete za računalništvo in informatiko, na Večni poti 113, v Ljubljani.

Zaradi večjega števila prijav od števila vpisnih mest veljajo omejitve tako za slovenske in EU državljane kot tudi za tujce na magistrskih študijskih programih:

• Računalništvo in informatika, smer: Računalništvo in informatika,
  • Računalništvo in informatika, smer: Podatkovne vede,
  • Multimedija,
  • Računalništvo in matematika.

Udeležba na izbirnem izpitu je obvezna. Kandidati, ki se izbirnega izpita ne bi udeležili, se ne bodo mogli vpisati. Izpit bo potekal le fizično na fakulteti tako za slovenske kot tudi za tuje kandidate.

O podrobnostih izvedbe izbirnega izpita bodo kandidati za vpis obveščeni preko elektronske pošte.

Katalogi znanj in zvorci nalog za izbirni izpit:

Vse, ki se želijo vpisati na magistrski študij opominjamo, da je treba dokazila potrebna za vpis (npr. potrdilo o dokončani diplomi) oddati do 15. septembra 2024.