• Javna promocija doktorjev in doktoric znanosti UL
Napovedi

V sredo in četrtek, 12. in 13. junija, bo na Kongresnem trgu, pred sedežem Univerze v Ljubljani izvedena javna podelitev doktorskih listin in priznanj za pomembna umetniška dela.

Doktorji in doktorice znanosti, ki so v zadnjem letu uspešno zagovarjali svoje doktorske disertacije na UL FRI, Melanija Vezočnik, Amra Omanović, Janja Žagar, Anže Mihelič, Matej Dobrevski in Blaž Meden, bodo doktorske listine prejeli v sredo, 12. junija.

Prireditev se prične ob 19. uri. Občinstvo bodo nagovorili rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič, prorektor za umetnost prof. mag. Matjaž Drevenšek in slavnostna govorka izr. prof. dr. Barbara Predan z Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani. Več o podelitvi v objavi na spletni strani UL.

Oba dneva javne promocije bo pred podelitvami na Kongresnem trgu potekal kulturno-umetniški program fakultet in akademij, članic Univerze v Ljubljani – Dan za umetnost UL.

Vabljeni!