• Razpis in predstavitev dvojnega študija s TU Gradec
Napovedi

Vabljeni na predstavitev dvojnega študijskega programa s TU Gradec, ki bo v ponedeljek, 11. decembra, ob 14. uri v Diplomski sobi FRI.

Na program se lahko prijavijo študenti, ki bodo v naslednjem študijskem letu vpisani v 2. letnik magistrskega študijskega programa Računalništvo in informatika, smer Računalništvo in informatika. Ob zaključki programa bodo tako prejeli diplomo Univerze v Ljubljani in Tehnične univerze Gradec.

Na predstavitvi bo koordinator prof. dr. Danijel Skočaj predstavil podrobnosti programa in postopke prijave ter izvedbe. Na dogodku bo svojo izkušnjo s študijem predstavila tudi študentka, ki je trenutno na študiju v Gradcu, predstavila bo tudi informacije o študiju in bivanju.

Na spletni strani in učilnici (Splošne teme MAG) je objavljen razpis za vpis na dvojni študijski program s TU Gradcem za študijsko leto 2024/25. Več informacij tudi na: https://www.fri.uni-lj.si/sl/dvojni-studijski-program

Rok za prijave je 16. januar 2024.