• Kako pripraviti svoj pitch?
Napovedi

Karierni centri Univerze v Ljubljani in naša fakulteta vas vabijo na delavnice javnega nastopanja, ki vas bodo pripravile na samozavesten nastop, brez treme in strahu. Naučili se boste, kako se kar najbolje osebno predstaviti in kako učinkovito nastopiti pri predstavitvi ideje ali projekta.

Delavnica je za vse študente brezplačna in bo potekala v dveh delih: 4. maja 2017 in 11. maja 2017, od 14.00 do 18.00, na naši fakulteti.

Delavnico bo vodila Nataša Japelj, strokovnjakinja za korporativni marketing, ki glavnino svoje poslovne poti deluje na vodstvenih pozicijah. Ima 15 letne izkušnje v mednarodnem poslovnem okolju, področja, na katerih najraje deluje in spreminja ustaljene vzorce na boljše pa so identitete blagovnih znamk, agilni marketing, gradnje učinkovitih teamov in sodelovanja, fleksibilnost in večopravilnost, B2C & B2B. Tudi v poslovnem svetu rada razkriva vznemirljivo lepoto vélike slike, celote, zato verjame, da je poslovna naloga zaključena šele takrat, ko je poleg dobro opravljenega dela le-to tudi učinkovito predstavljeno. - Velike zgodbe se zgodijo tistim, ki jih znajo povedati.

Program:

1. del

• Ali sem v nastopanju dober?
  • Trendi poslovnega nastopanja
  • Zgodbarjenje (ang. Storytelling) kot izhodšče za dober nastop
  • Prvi in zadnji vtis
  • Kako se znebiti šuma v komunikaciji
  • Govorica telesa – kako naj telo govori prepričljivo?
  • Kako premagati tremo?
  • Kako pokažem sebe, svoj značaj, svojo karizmo?
  • 10 zlatih pravil uspešne komunikacije na relaciji govornik – občinstvo

2. del

• Ključni elementi dobrega pitcha
  • Kako pripraviti svoj pitch?
  • Ppt predstavitev
  • Praktične vaje

Rok prijave: do zapolnitve prostih mest

Dodatne informacije: Andreja Jurček,