09.
jun
Predstavitev možnosti opravljanja prakse na KAUST
ob 15:00

Spletni dogodek King Abdullah University of Science and Technology (KAUST), na katerem bodo magistrskim in doktorskih študentom predstavili možnosti opravljanja raziskovalne prakse s področja računalništva, je prestavljen na sredo, 9. junija 2021, ob 15. uri (namesto termina 26. 5. 2021).

Gre za plačano prakso z mesečno štipendijo v znesku 1.000 USD; kriti so tudi stroški povratne letalske vozovnice, zavarovanja, vizuma in nastanitve.

Na dogodek se prijavite prek POVEZAVE. Vabljeni!

ZAKAJ NA KAUST?

Govorili smo z Bogdanom Iliesom, ki je KAUST spoznal na praksi, sedaj pa tam zaključuje doktorat: »Za KAUST sem se odločil, ker sem se želel izzvati tako na kulturnem kot na akademskem področju. Univerza združuje znanstvenike iz več kot 100 držav.” Preberite več v NOVICI.

Na KAUST pa je na podoktorskem usposabljanju tudi doc. dr. Ciril Bohak, dolgoletni asitent na FRI, ki je univerzo KAUST, kampus in svoje raziskovanje na področju računalništva predstavil v kratkem videu. Vabljeni k ogledu POSNETKA.