• Izmenjave doktorskih študentov v okviru programa CEEPUS 2017/18
Objave

UL FRI je vključena v program CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies - srednjeevropski program za izmenjavo študentov in profesorjev), in sicer v mrežo »CIII-HU-0019-13-1718 - International Cooperation in Computer Science«, kjer sodelujejo visokošolske institucije iz Avstrije, Bolgarije, Češke, Hrvaške, Madžarske, Makedonije, Romunije, Slovaške, Slovenije in Srbije.

Za študijsko leto 2017/2018 so bile v programu naši fakulteti odobrene enomesečne izmenjave za 4 doktorske študente (po en doktorski študent na enomesečni izmenjavi na posamezni tuji instituciji).

Rok za oddajo prijav za štipendije za izmenjave za poletni semester študijskega leta 2017/2018 je 15. 10. 2017.

Več informacij o razpisu si preberite tukaj.