12.
dec
Sejem Erasmus+ Study Abroad
ob 10:00

Vabljeni na sejem Erasmus+ Study Abroad, ki bo v torek, 12. decembra 2023, od 10. do 14. ure v avli FRI.

Ob 11. uri bomo v predavalnici P04 predstavili razpis za Erasmus+ izmenjave za študij in pomembne informacije o postopkih prijave.

Na stojnicah boste lahko pridobili informacije o izmenjavah za študij na tujih partnerskih univerzah. Študente iz tujine, ki so pri nas na izmenjavi in tudi domače študente, ko so že bili na izmenjavi, boste lahko povprašali glede njihove izkušnje študija na določeni univerzi. Tako boste pridobili vse pomembne informacije za vašo nadaljnjo odločitev.

Predstavitve univerz na stojnicah bodo naslednje:

Belgija: University of Leuven

Češka: Czech Technical University, Masaryk University

Francija: Université Claude Bernard Lyon 1, Telecom Sud Paris

Nemčija: Eberhard Karls University Tuebingen, Technical University of Berlin, Friedrich Alexander University Erlangen-Nuremberg

Nizozemska: Radboud University

Poljska: The AGH University of Science and Technology, Warshaw university of technology

Španija: University of Barcelona, University of Granada

Švedska: Gothenburg University, Malmo University

Velika Britanija: The University of Warwick (ni v okviru Erasmus+ razpisa in štipendiranja)

Južna Koreja: Kyungpook National University (ni v okviru Erasmus+ razpisa in štipendiranja)

Natančni termini študentov, ki bodo prisotni na stojnicah so na voljo TUKAJ (označeni z »X«).

Zaradi obveznih predavanj študentov, ki predstavljajo univerze, vse stojnice ne bodo imele predstavnika celoten čas sejma.