• Poletna šola FRI 2017
NapovediNovice

Tudi letos Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Pedagoško fakulteto Univerze v Ljubljani organizira enotedenske delavnice. Te so namenjene osnovnošolcem in srednješolcem, ki želijo izpopolniti in nadgraditi svoje znanje s področja računalništva, informatike in razvoja aplikacij.

Kot vsa leta poprej, vas čaka pestra izbira delavnic, veliko zabave in nepozabne počitnice.

Delavnice za osnovnošolce:

• Scratchov pobeg
  • Rekurzija
  • Robotomanija
  • Poletna šola android
  • Od interneta stvari do dronov
  • Sprogramiraj svoje minecraft mesto

Delavnice za srednješolce:

• Programiranje v višji prestavi
  • Razvoj progresivnih spletnih aplikacij
  • Sestavljalnica iger

Prijave na Poletno šolo FRI bomo odprli v torek, 11. aprila 2017. Mesta so omejena in navadno hitro poidejo, zato si datum le zabeležite v koledarju.

Za več informacij o prijavi in podrobnejše opise delavnic obiščite spletno stran, za dodatna vprašanja pa smo vam na voljo na sk@fri.uni-lj.si.