• Delavnica Moj jezik v digitalnem svetu
Napovedi

Za slabo pisno in govorno izražanje ni več izgovorov. Sodobni spletni viri lahko pomagajo rešiti večino vaših zadreg. Kje jih najti in kako jih uporabiti? Vabljeni na na delavnico projekta Ditko, kjer boste spoznali prosto dostopne spletne jezikovne vire in njihovo uporabnost. Delavnico bo vodila jezikoslovka izr. prof. dr. Darinka Verdonik s Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerza v Mariboru.

V preteklih letih je v Sloveniji kot rezultat uspešno izpeljanih projektov zaživelo kar nekaj z jezikom povezanih spletnih strani. Jih poznate?

Obiščite spletno stran Ditko.si in spoznajte še veliko več na delavnici v petek, 19. oktobra, od 11. do 13. ure v predavalnici 19 na Fakulteti za računalništvo in informatiko, Univerze v Ljubljani, Večna pot 113, Ljubljana.