• Napredne upodobitve trendov pandemije s programom Orange

Andreja Kovačič iz Laboratorija za bioinformatiko na Fakulteti za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani je pripravila tretji del navodil za podatkovno rudarjenje podatkov pandemije COVID-19, ki vam bodo s programom Orange pomagala ustvariti napredne upodobitve trendov iz podatkov o novi koronavirusni bolezni.

Vabimo vas, da si pred ogledom tretjega dela navodil ogledate tudi prva dva dela:

Programski paket Orange že več 20 let nastaja v Laboratoriju za bioinformatiko in s kar 20.000 mesečnimi prenosi spada med najbolj priljubljena orodja za podatkovno rudarjenje na svetu. Je izjemno enostaven za uporabo, saj uporabnikom omogoča interaktivno upodobitev rudarjenih podatkov s pomočjo intuitivnega vizualnega programiranja v preglednem uporabniškem vmesniku. Na brezplačni prenos programa >>