• Študentska konferenca SCORES '22
Napovedi

V četrtek, 6. 10. 2022, bo na FRI potekala študentska raziskovalna konferenca SCORES (Student Computing Research Symposium), ki je namenjena študentom prve in druge stopnje. Organizirana je v sodelovanju Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru in Univerze na Primorskem ter društva ACM. Vabljeni v predavalnico P22 med 12. in 19. uro.

Glavni cilj konference je pritegniti študente k predstavitvi in objavi svojih raziskovalnih rezultatov na področju računalništva in informatike ter spodbujanju sodelovanja in ustvarjalnosti na tem področju.

Na konferenci bo predstavljenih 13 prispevkov študentov z vseh treh javnih univerz ter dve zanimivi vabljeni predavanji Davida Nabergoja "Normalizing flows for Bayesian inference" ter Vitjana Zavrtanika "Text-conditioned image generation models".

Več informacij ter program so na voljo na spletni strani konference SCORES '22.

Sponzorja konference sta podjetji Dewesoft in WisdomLabs.