• Kandidat za doktorskega študenta FRI na področju razvoja metod za modeliranje skalnih podorov in snežnih plazov
Objave

V Laboratoriju za računalniške strukture in sisteme iščejo kandidata za doktorskega študenta FRI na področju razvoja metod za modeliranje skalnih podorov in snežnih plazov.

Kandidat bo svojo doktorsko disertacijo pripravil v sodelovanju s Katedro za krajinsko znanost in geoinformatiko z Biotehnične fakultete. Za čas študija je predvidena tudi zaposlitev za določen čas, in sicer za tri leta, z začetkom v oktobru 2018. V okviru zaposlitve bo kandidatu krita tudi šolnina doktorskega študija, ki naj bi ga kandidat vpisal na Fakulteti za računalništvo in informatiko.

Zainteresirani kandidati (študenti magistrskega študija) svoj interes za zaposlitev s kratkim življenjepisom pošljite na elektronska naslova miha.mraz@fri.uni-lj.si in miha.moskon@fri.uni-lj.si najkasneje najkasneje do srede, 23. 5. 2018.