• Delavnica: Mala šola obogatene resničnosti - Microsoft HoloLens v praksi, 2. del
Napovedi

Aleksander Fujs iz podjetja Agitavit Solutions d.o.o. bo v četrtek, 8. 3. 2018, ob 13.00 v Garaži FRI izvedel 2. del delavnice Mala šola obogatene resničnosti - Microsoft HoloLens v praksi. Delavnica bo trajala do 14.30 ure.

Na delavnici vam bo predstavil zmogljivosti, lastnosti in funkcionalnosti orodja Microsoft HoloLens ter z njim povezano tehnologijo. Spoznali boste delo v okolju Unity, kjer boste najprej naredili aplikacijo “Hello, World”, nato pa se boste podali v nekoliko bolj zahtevne vode z uporabo Microsoft Mixed Reality Toolkita.

Agenda:

1. Predstavitev namestitve razvojnega okolja
  2. Predstavitev okolja Unity
  3. Izdelava programa “Hello World”
  4. Priprava namestitvenega paketa in prenos na Microsoft HoloLens
  5. Delo z orodjem Microsoft Mixed Reality Toolkit

Za razvoj aplikacije potrebujete:

Več o delavnici si preberite na spletni strani Garaže FRI, prijavite pa se lahko prek portala Eventbrite.