• Erasmus+ Days
Napovedi

Vabimo vas, da se nam pridružite na Erasmus+ dogodkih, ki bodo potekali v tem tednu.

V torek, 14. decembra, bomo ob 11. uri predstavili ključne informacije o novem Erasmus+ razpisu za študijsko mobilnost v letu 2022/23. Rok za prijave na razpis je 16. januar 2022.

Online dogodka se lahko udeležite preko Zoom povezave:

V sredo, 15. decembra, vabljeni na Erasmus+ study abroad fair, ki bo potekal od 11. do 14. ure.  Tuji študenti, ki so trenutno pri nas na izmenjavi, bodo predstavili svoje domače univerze, študenti FRI, ki so že bili na izmenjavi v tujini, pa svojo izkušnjo s študijem v tuji državi. Sejem bo potekal na neformalni ravni, kjer boste študenti postavljali vprašanja študentom in hkrati prejeli informacije o neposrednih izkušnjah z dotično univerzo.

V primeru, da potrebujete miren prostor, kjer se boste lahko pridružili online pogovorom, vas vabimo, da pridete v času sejma v prostor Akademija FRI, ki se nahaja v 2. nadstropju.

Na dogodek se lahko priključite kadarkoli med 11. in 14. uro.

Študenti bodo na voljo za pogovore preko Zoom povezave glede na spodnji urnik:

Poland, Netherlands, Lithuania, Portugal

Jakob Udovič -  Radboud Univerisity