• JobFair 2017 v polnem teku

Na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL od 13. do 16. marca 2017 poteka že deseti sejem zaposlovanja JobFair. Ta na enem mestu združuje najboljša slovenska in tuja podjetja ter študentom omogoča neposreden stik s predstavniki podjetij. V avli fakultete poteka sejem s številnimi stojnicami podjetij, jutri in v četrtek pa bodo na sporedu še predavanje, okrogla miza in hitri zmenki za pogovore med študenti in predstavniki.

Danes se namreč zaključujejo prijave za hitre zmenke, ki bodo na sporedu v četrtek ob 9. uri v zgornjem nadstropju skupne knjižnice UL FRI in UL FKKT. Hitri zmenki bodo prijavljenim študentom omogočili, da se bodo lahko neposredno predstavili predstavnikom podjetij in tako navezali morebitno možnost za zaposlitev.

Jutri bo Luka Renko iz podjetja Ekipa2 d.o.o., znano po priljubljeni otroški aplikaciji Talking Tom and Friends, ob 11.15 v predavalnici 4 UL FRI predstavil pod do uspeha ene najbolj prepoznavnih mobilnih aplikacij na svetu. Četrtkova okrogla miza z naslovom Varnost v IoT bo ob 17.00 potekala na Fakulteti za Elektrotehniko. Vse dni JobFaira je omogočen brezplačni prevoz med UL FRI in UL FE.

Še jutri bo v Garaži FRI (v avli UL FRI) na voljo CV klinika od 9.00 do 14.00, kjer se lahko študenti pogovorijo o tem, kako ustvariti učinkoviti življenjepis in pravilno izpolniti osebni profil na družbenem omrežju LinkedIn.

Program za preostala dneva dogodka JobFair:

Sreda, 15. marec

• 8.00 - 15.30 Stojnice (Symphony EYC, Iskraemeco, Marand, iSYSTEM, Biosistemika (SciNote), Eurosender, Medius, Beenius, Ekipa2 d.o.o.)
  • 9.00 - 14.00 Karierni Centri: “CV klinika v SLO jeziku” (Garaža na FRI)
  • 11.15 - 12.00 Ekipa2 d.o.o.: “Pot do uspeha Talking Tom and Friends” (Luka Renko, VP of Technology) (predavalnica P18 na FRI)
  • 14.00 - 16.00 Karierni Centri: “Pripravljalna delavnica za Hitre Zmenke” (predavalnica P4 na FRI)

Četrtek, 16. marec

• 8.00 - 15.30 Stojnice (Symphony EYC, Iskraemeco, Comtrade, GEN-I, Biosistemika (SciNote), u-Blox, Medius, Beenius, Ekipa2 d.o.o.)
  • 9.30 - 12.00 Hitri zmenki s predstavniki podjetij (knjižnica na FRI)
  • 17.00 - 18.30 Okrogla miza: “Varnost v IoT” (predavalnica P1 na FE)
  • 18.30 - 20.00 Prigrizki in mreženje (večnamenski prostor na FE)

Mountain View