• Uvod v študij za bruce FRI
Napovedi

Te skrbi, ker se vpisuješ na Fakulteto za računalništvo in informatiko, pa še nimaš veliko izkušenj s programiranjem ali bi rad osvežil svoje znanje matematike? Študentski svet FRI med 26. in 30. septembrom 2016 organizira že šesti Uvod v študij, katerega cilj je zagotoviti bodočim študentom FRI lažji prehod s srednje šole na fakulteto.

Na petdnevni brezplačni delavnici se boste bodoči bruci spoznali z osnovami računalništva, ponovili boste srednješolsko matematiko in pridobili množico koristnih informacij o študentskem življenju. Vsak dan bodo organizirana predavanja, po njih pa še vaje, na katerih boste znanje utrdili na praktičnih primerih. Spoznali boste nove ljudi in od sedanjih študentov dobili veliko nasvetov o študiju.

Zagotovite si lažji začetek študija in se čim prej prijavite preko spletne prijavnice, saj je število mest omejeno! V primeru težav pri prijavi na delavnico, pišite na kontakt@svet.fri.uni-lj.si.