• Celtrin novembrski izziv
Napovedi

Se želiš naučiti delati aplikacije v oblaku? Prijavi se na Celtrin novembrski izziv in se poteguj za  atraktivne nagrade!

Podjetje Celtra v sodelovanju s Fakulteto za računalništvo in informatiko UL spet pripravlja tekmovanje za najboljšo programersko rešitev, v kateri lahko študenti osvojijo atraktivne nagrade v višini 1000 evrov. Več informacij o izzivu bo na voljo 9. novembra 2017 ob 14:15 v študentskem pospeševalniku Garaža na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL.

Zaradi velikega zanimanja med študenti so se na podjetju odločili, da študentom omogočijo delo v Amazonovem oblaku AWS. Vsak, ki se prijavi, dobi račun na AWS z dobroimetjem v vrednosti 100 USD. Najboljšo programersko rešitev bodo tudi bogato nagradili!

• V četrtek, 9. novembra, ob 14:15 bodo Garaži FRI predstavili podrobnosti izziva in odgovarjali na vaša vprašanja.
  • Rok za prijavo je podaljšan do 12. novembra.
  • Prijave zbirajo na e-mail naslovu students@celtra.com. Pošljite vaše ime, priimek, ime fakultete, smer študija in letnik. V kolikor boste delali v paru, pošljite tudi podatke vašega partnerja.
  • Svojo rešitev lahko oddate do 30. novembra.
  • Vse informacije v zvezi z izzivom bodo objavljene na: https://ucilnica.fri.uni-lj.si/celtra.

NAGRADE

• Bon za 1000 EUR, ki ga lahko vnovčite za storitve AWS ali Heroku.
  • Obisk strokovne ali znanstvene konference po izbiri (priporočamo AWS Summit & technical bootcamp).
  • Plačana praksa v podjetju Celtra v Ljubljani, kjer boste lahko nadgradili pridobljeno znanje.

Zmagovalci izziva bodo znani do 11. decembra.