22.
Informativni dan za magistrski študij
ob 16:00

Vse dodiplomske študente in študentke, ki vas zanima nadaljevanje študija na drugi stopnji na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL, vabimo na informativni dan, ki bo v sredo, 22. maja 2024, ob 16.00 v predavalnici 1 na UL FRI, Večna pot 113, Ljubljana.

Na informativnem dnevu boste dobili vse informacije o študijskih programih, seznanili pa vas bomo tudi z vpisnimi pogoji in postopki.

Na FRI UL izvajamo osem magistrskih študijskih programov oz. smeri, ki ponujajo širok spekter znanj s področja računalništva in informatike ter sorodnih področij.

Na informativnem dnevu vam bodo predstavljeni naslednji študijski programi in smeri:

Predstavitve ostalih interdisciplinarnih študijskih programov, pri katerih FRI sodeluje v manjšem obsegu, bodo potekale na samostojnih informativnih dnevih na matičnih članicah. Več informacij najdete na spletnih mestih programov:

Razpis za vpis

Razpis za vpis na magistrske študijske programe 2. stopnje na Univerzi v Ljubljani je objavljen na spletni strani UL (povezava do celotnega razpisa).

Roki za oddajo prijave za vpis prek eVŠ in rok za oddajo dokazil o izpolnjevanju pogojev za vpis se razlikujejo glede na študijske programe, več o postopkih vpisa bomo predstavili na informativnem dnevu.

Dodatne informacije in povezave