16.
Informativni dan za magistrski študij
ob 16:00

Vse dodiplomske študente in študentke, ki nameravate nadaljevati študij na drugi stopnji, vabimo na informativni dan, ki bo v četrtek, 16. maja 2019, ob 16.00 v predavalnici 1 na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL. Na informativnem dnevu boste dobili vse informacije o študiju na drugi stopnji, seznanili vas bomo tudi o možnostih štipendiranja ter vpisnimi pogoji in postopki.

Predstavili vam bomo magistrske študijske programe Fakultete za računalništvo in informatiko ter interdisciplinarne programe in smeri, pri katerih fakulteta sodeluje:​

Rok za oddajo prijave za vpis je 31. avgusta 2019vendar pozor, vpisali se boste lahko le, če boste opravili vse študijske obveznosti na I. stopnji do 16. septembra 2019Več o postopkih vpisa bomo predstavili na informativnem dnevu.

Podrobnejši opisi drugostopenjskih študijskih programov so na voljo v predstavitveni brošuri Izzivamo prihodnost.

Za več informacij glede vpisa in študijskih programov lahko kontaktirate Študentski referat preko elektronske pošte ​ali telefona (+386 1 479 8123).