16.
dec
Slavnostna podelitev diplomskih listin
ob 10:00

Slavnostna podelitev diplomskih listin Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani bo v ponedeljek, 16. decembra 2019, ob 10.00 in 12.30 v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani (I. nadstropje). Diplomske listine bomo podelili diplomantom in magistrom, ki so zaključili študij v času od 1. 5. 2019 do vključno 30. 9. 2019.

Ob 10. uri bomo podelili:

• 39 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika in 8 posebnih dekanjinih priznanj,
  • 13 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega interdisciplinarnega študija prve stopnje Računalništvo in matematika in 3 posebna dekanjina priznanja.

Ob 12.30 bomo podelili:

• 34 diplomskih listin diplomantom visokošolskega strokovnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika in 1 posebno dekanjino priznanje,
  • 15 diplomskih listin magistrom magistrskega študija druge stopnje Računalništvo in informatika in 2 posebni dekanjini priznanji.