• Razpis za mesto doktorskega študenta – asistenta v študijskem letu 2017/2018
Obvestila referataObjave

Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani je odprla razpis petih mest za doktorske študente – asistente za vse, ki se želijo v študijskem letu 2017/2018 vpisati na doktorski študijski program tretje stopnje Računalništvo in informatika.

Razpis vključuje oprostitev stroškov šolnine doktorskega študija po veljavnem ceniku in mesečni honorar v višini med 800 in 1000 evri neto glede na uspešnost kandidata. Financiranje je predvideno za največ štiri leta.

Podrobne informacije si lahko preberete v spodaj priloženem razpisu, za prijavo je treba izpolniti priloženi obrazec in ga poslati po elektronski ali navadni pošti skupaj z dokumentacijo, navedeno v razpisu, do 31. avgusta 2017. Kandidati bodo pričeli z delom 1. oktobra 2017.