22.
jun
Slavnostna podelitev diplomskih listin
ob 10:00 v Zbornična dvorana Univerze v Ljubljani

Slavnostna podelitev diplomskih listin Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani bo v petek, 22. junija 2018, ob 10. in 12. uri v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani (I. nadstropje). Diplomske listine bomo podelili diplomantom in magistrom, ki so zaključili študij v času od 1. oktobra 2018 do vključno 30. aprila 2018.

Razpored podelitev, 22. junij 2018:

ob 10. uri bomo podelili:

• 44 diplomskih listin diplomantom visokošolskega strokovnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika ter 3 posebna dekanova priznanja,

• 15 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika;

ob 12. uri bomo podelili:

• 24 diplomskih listin diplomantom univerzitetnega študija prve stopnje Računalništvo in informatika,
  • 3 diplomske listine diplomantom univerzitetnega interdisciplinarnega študija prve stopnje Računalništvo in matematika,
  • 32 diplomskih listin magistrom magistrskega študija druge stopnje Računalništvo in informatika ter 7 posebnih dekanovih priznanj.

Vsem diplomantom in magistrom iskreno čestitamo.